Eksperiencë e re në sfond, Pirlo kërkohet nga klubi i njohur portugez

17/04/2022 09:26

Andrea Pirlo vijon të jetë i papunë, që prej fundit të eksperiencës në stolin e Juventusit, teksa së fundi emri i tij është lakuar për të marrë drejtimin e klubit portugez të Bragës.

Mediat portugeze raportojnë se mes palëve kanë nisur kontaktet e para dhe Pirlo duket i joshur për një aventurë në Portugali, ndaj ka nisur të kërkojë informacione shtesë para se të firmosë.

Top Channel