Përmbytjet në Gjermani nuk ‘falin’ as makinën luksoze të Ardian Bujupit

19/06/2021 13:36

Këngëtari Ardian Bujupi është zhvendosur në Gjermani, aty ku po zhvillon dhe karrierën e tij në muzikë.

Por, një natë më parë Ardiani u përball me një situatë të pakëndshme. Ai postoi në “Instagram” një foto të makinës, të zhytur në ujë, të shoqëruar me disa ‘emoji’ ku shpreh mërzinë për gjendjen e automjetit.
Megjithatë, shumë ndjekës kanë komentuar, duke thënë se “rëndësi ka të jetë vetë mirë”.

FOTO GALERI
3/10

Top Channel