Morena Taraku është një nga këngëtaret më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Ajo gjithnjë merr vëmendjen me fotot që poston në rrjetet sociale, ku nuk nguron të ekspozojë format trupore.

Në postimin e fundit në “Instagram”, ajo shfaqet me flokë të gjata, e veshur me xhinse dhe një bluzë të bardhë.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel