Portreti familjar i artistëve Beyonce dhe Jay Z ka sjellë reagime të shumta në rrjet, ndërsa vëmendjen më të madhe e ka marrë Blue Ivy.

Beyonce dhe Jay Z kanë dalë plot stil, teksa afër tyre ishin edhe vajza Blu Ivy dhe binjaket Rumi dhe Sir.

Fansat u shtangën kur panë vajzën e madhe Blue që qëndronte pothuajse aq e gjatë sa artistja dhe me hijeshinë e saj.

Ndërsa binjaket e adhurueshëm Rumi dhe Sir,  të cilët mbushën 4 vjeç muajin e kaluar dukeshin shumë elegantë me veshjet e tyre.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel