Bukuroshja, e cila u bë e famshme nga Për’puthen, Ana Kauri ka vendosur të bëjë një tjetër ndërhyrje estetike pas buzëve dhe hundës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Nesër do realizoj një ndërhyrje estetike. Çfarë mendoni se është?”, i ka pyetur ajo ndjekësit. “Dhëmbët”, është përgjigjja më e shpeshtë dhe Ana e ka konfirmuar.

Ajo do të rregullojë dhëmbët dhe me siguri rezultatin do ta publikojë në rrjete sociale. Kujtojmë se Ana doli nga Për’puthen pa e gjetur dashurinë. Ish-konkurrentja tha se nuk ndihej vetëvetja në program.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel