Pasi u deklaruan për njëri-tjetrin dhe sqaruan disa prej çështjeve që i bënin të debatonin, Ledjana dhe Mevlani kërcyen një vallëzim duke i emocionuar të gjithë.

Të qeshur dhe të përqafuar ata i premtuan njëri-tjetrit që do të rregullonin disa prej gjërave tek vetja e tyre.

 

 

 

FOTO GALERI
1/9

Top Channel