Shqipja, ish konkurrentja e Për’puthen ishte në rubrikën “Trotuar”, ku folën për mëkatet e saj.

Ajo dhe Bledi Mane patën përplasje të forta pasi ky i fundit tha se Shqipja është inferiore, por komenti i tij solli reagimin e ashpër të saj.

Bledi Mane: Shqipja është shumë inferiore.

Shqipja: I ke fut i vizë para se të vish. S’po të kuptoj ku e ke parë inferioritetin te unë.

Bledi Mane: Ti inferioritetin e ke të brendshëm. Përveçse inferiore je dhe kontradiktore.

Shqipja: Ti flet, do të flasësh, të dëgjohesh, por askush nuk të dëgjon.

FOTO GALERI
2/12

Top Channel