Tirana rikthehet tek fitorja/ Triumfon me përmbysje nga Kastriotit

16/01/2021 16:14

Tirana është rikthyer tek fitorja pas 5 barazimeve radhazi.

Bardheblutë kanë fituar me përmbysje ndaj Kastriotit, me rezultat 2-1. Dy golat për Tiranën janë shënuar nga Batha dhe Muçi, ndërkohë një skenar tjetër për tu përmendur është debutimi i Seferit.

Kështu Tirana është ngjitur në vendin e pestë të renditjes me pikë të barabarta me Laçin (20), që humbi në fushën e Apolonisë me rezultatin 1-0. Po kështu një fitore ka marrë edhe Partizani në Korçë po me rezultat të ngushtë, 2-1.

FOTO GALERI
2/34

Top Channel