Spiunët, reagon Putin

29/06/2010 19:30

Vladimir Putin është shprehur i shqetësuar për arrestimin e 10 shtetasve rusë të akuzuar për spiunazh.

Kryeministri rus shpreson që kjo çështje të mos dëmtojë marrëdhëniet dypalëshe mes Moskës dhe Uashingtonit.

“Policia ka humbur kontrollin dhe po fut njerëz në burg”, është shprehur Putin.

Top Channel