Lopez-Anthony, rikthehet qetesia

17/02/2009 19:10

Rikthehet klima e qete ne familjen Anthony. Kengetarja Jennifer Lopez dhe bashkeshorti i saj Marc Anthony i jane rikthyer jetes normale pas zerave per nje ftohje te marredhenies pas lindjes se binjakeve.

Cifti eshte dukur i qeshur gjate mbremjes se festes se San Valentinos, dite kur Lopez kishte deklaruar se do te zyrtarizonte divorcin. Por programi ka ndryshuar dhe duket se dicka ka levizur ne marredheniet mes tyre. Lindja e binjakeve shkaktoi nje krize tek kengetarja portorikane dhe bashkeshorti i saj, pasi Lopez nuk deshironte ta kalonte diten mes panolinave.

Menjehere pas konflikteve te para ne familje, Jennifer u shfaq pa unazen e marteses ne gisht, cka beri qe mediat gossip te flisnin gjate per kete gje. Nga ana tjeter, zerat flisnin edhe per tradheti nga ana e Anthony. Por ajo kohe duket shume e larget pasi cifti duket se vazhdon ta shijoje martesen.
 

 

Top Channel