Pamela Anderson: Une jam veper arti

02/02/2009 12:35

Pamela Anderson nuk e sheh veten si seks simbol, por si nje veper arti.

41-vjecarja, e cila eshte zgjedhur si fytyra e Vivienne Westwood, ka deklaruar: “Ne te kaluaren me kane konsideruar si seksi, por tani une jam veper arti. Kam nje grup miqsh dhe me pelqejne njerezit qe te ushqejne shpirtin”.

Vivienne Westwood ka kerkuar te kete Pamelen si perfaqesuese te fushates se saj te re publicitare, pasi u takua me te ne sfilatat e modes pranvere/vere 2009, qe u mbajten ne Londer ne muajin shtator. Puna e re mund te jete fitimprurese per ish-aktoren e “Baywatch”, duke pasur parasysh prestigjin qe ka stilistja angleze.

Top Channel