Ngjela: Rama dhe Basha kanë interes mos ndryshimin e sistemit
12/09/2019 22:18
Rudina Hajdari: Marrëveshja Rama-Basha në fillim të 2020-s; do jetë fundi i kreut të PD
12/09/2019 21:57
Agron Duka: Shqiptarët nuk e mbështesin një pakt Rama-Basha
12/09/2019 21:30
Abilekaj: Basha nuk mund të bëjë marrëveshje me Ramën pa LSI-në
12/09/2019 21:22
Letra sekrete e Metës. Deputetët kërkojnë kreun e SHISH të rrëfehet
12/09/2019 19:47
Bushati flet si opozitar, ish-ministrit socialist i përgjigjet nga opozita e re, Halit Valteri
12/09/2019 19:40
Kryemadhi takon ambasadorin gjerman: Të tejkalojmë sa më parë krizën
12/09/2019 19:25
Plane për një takim Rama- Mitsotakis
12/09/2019 18:54
U shkatërruan 4 grupe kriminale, reagon Lleshaj: Lufta kundër krimit të organizuar do njohë vetëm përshkallëzim
12/09/2019 17:16
Zëdhënësi i Presidentit ironizon Ballën: Kandidaturat për KLSH të papërshtatshme, nuk janë dënuar për trafik droge
12/09/2019 17:05
Pas sherrit në emision, burri i ministres Shahini merret në pyetje
12/09/2019 16:23
Mazhoranca rrëzon me votë në parlament 8 dekretet e Presidentit Meta
12/09/2019 15:54
Presidenca për “Të Çmendurën E”: Raporti OSBE/ODIHR provon kapjen e shtetit nga Rilindja moniste
12/09/2019 15:35
Spiropali: Komisioni Hetimor, mekanizëm çlirues për ta kthyer Ilir Metën në krye të opozitës
12/09/2019 14:55
Rama në Pragë: Mbështetje dhe plan veprimi për negociatat nga 4 shtetet
12/09/2019 14:12
Takim me ambasadoren e Suedisë, Meta: I lumtur të merrja garancitë e saj për forcimin e demokracisë
12/09/2019 14:08
Basha kërcënon deputetët: Mos pranoni koncesionet, do ndëshkoheni
12/09/2019 12:49
“Dashuriçka të reja Rama-Basha”/ Ralf Gjoni: S’do pranojmë asnjë pazar të pisët në kurriz të shqiptarëve
12/09/2019 12:40
Debatet ne Kuvend të fiksuara në foto. Ja cila është sjellja e deputetëve (FOTO)
12/09/2019 12:00
“Do digjej parlamenti”/ Meta gati të tregojë provat dhe videot
12/09/2019 11:55
Diskutimi për votën e emigrantëve/ Murrizi-Ballës: Hipokrit në kërkesën që thoni!
12/09/2019 11:33