Nuk ka qetësi, një tjetër tërmet shkund vendin tonë
26/11/2019 04:04
Tërmeti i fuqishëm godet vendin tonë, ja epiqendra dhe magnituta
26/11/2019 02:55
Drejtoresha e AKT-së presion specialistëve për favorizim në tendera
25/11/2019 20:40
Përplaset nga makina, ndërron jetë 73-vjeçari
25/11/2019 20:06
Siguronte femra për prostitucion, arrestohet “Zogu i Tiranës”
24/11/2019 13:59
Video/ “Fast and Furious” në rrugën e Tegut, policia pezullon 16 patenta
24/11/2019 12:03
Po ndihmonte 4 sirianë të kalonin kalonin kufirin në Kukës në mënyrë të paligjshme, arrestohet 52 vjeçari
24/11/2019 11:49
Sonte në ‘Gjurmë Shqiptare’, kush e bëri Butrintin grek?
23/11/2019 15:35
Fiks Fare/ I falsifikojnë firmat për t’i marrë pronën. Prokuroria i shmanget hetimit
21/11/2019 20:40
Gjirokastër, shpërthim me lëndë plasëse në një banesë
21/11/2019 06:25
Fiks Fare/ Kadastra “mashtron” qytetarin, i hipotekon pronën në emër të komshiut
20/11/2019 20:40
Po transportonte 107 kg kanabis, arrestohet shqiptari në Greqi
20/11/2019 07:31
Skandali me pronat në Lushnje/ Ryshfete për të regjistruar pronën në hipotekë
19/11/2019 15:35
Fiks Fare/ “Luftë” për shtëpinë dhe truallin e Vaçe Zelës në Lushnje. Ish-drejtori i Hipotekës pranon ryshfetin 1 mln lekë
18/11/2019 20:40
Masat për ndeshjen Shqipëri-Francë/ Sekuestrohet një çantë me fishekzjarre dhe kapsolla
17/11/2019 15:07
Tiranë/ Përplaset për vdekje këmbësorja 35-vjeçare në Bulevardin Blu
16/11/2019 18:00
Sonte, “Gjurmë Shqiptare”/ Në Shqipëri ka ndodhur një pushtim i heshtur
16/11/2019 16:36
Fiks Fare/ Largojnë kryetarin e fshatit me votim të fshehtë, emërojnë emigrantin në Greqi
15/11/2019 20:40
Aksident i rëndë në Mirditë, humb jetën këmbësori
15/11/2019 19:06
Fier/ Gjendet e varur në kasollen e bagëtive 57-vjeçarja
13/11/2019 19:15
Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, detajet e para
13/11/2019 12:14