Nëna braktis vajzën e dhunuar, kërcënon Fiks Fare: Duam florinjtë
11/07/2019 20:30
Vajza që u abuzua nga babai/ Avokati: Komunikata e policisë e gabuar, të arrestohej edhe nëna
11/07/2019 19:41
Fiks Fare/ Degradimi spitaleve, mungon tetanosi, shiten në fshehtësi ato për përdorim spitalor
10/07/2019 20:45
Babai mostër abuzonte me të bijën/ Vajza e denoncon në Fiks Fare pas 3 vitesh dhunim, policia e arreston
10/07/2019 00:42
Shtohen denoncimet ndaj dhunës/ Në 2018, çdo ditë 12 raste të dhunës në familje
09/07/2019 19:45
Vritet në banesë emigranti/ Korcë, 57 vjecari ishte kthyer para pak kohësh nga SHBA
09/07/2019 01:58
Turisti boshnjak vdes në Durrës/ Pëson atak kardiak sapo hyn në det
08/07/2019 15:17
Vrasja në Kavajë, Gjykata lë në burg personat e përfshirë në ngjarje
08/07/2019 15:03
Hektor Mahmutaj, shqiptari më i kërkuar në Angli – FOTO
08/07/2019 14:44
Aksident në aksin Lezhë-Shëngjin, plagosen 7 persona
07/07/2019 16:43
Përplasja në Kavajë/ Vritet kalimtari dhe plagosen 5 të tjerë
05/07/2019 03:12
“10 mijë euro shpërblim, kush tregon për grabitësit e Rinasit” – FOTO
03/07/2019 15:29
Makina përplas motoçikletën, vdes 27 vjeçari
02/07/2019 23:40
Fiks Fare/ Babai i ish-deputetes së LSI-së mashtron banorët e një pallati në Fier
02/07/2019 20:34
Qëllohen me armë zjarri dy vëllezër, njëri vdes
01/07/2019 07:31
Zgjedhjet/ Shoqërohet në polici një person, tentoi të thyej kutinë e votimit
30/06/2019 12:53
Shijak/ Gjendet trupi i pajetë i 31 vjeçarit
30/06/2019 12:27
Mbyllën me kyç shkollat, në kërkim nënkryetari i Bashkisë Mallakastër. 3 në pranga
29/06/2019 09:39
Aksidentohet makina me maturantë, të plagosurit jashtë rrezikut për jetën
29/06/2019 08:50
Vlorë, sekuestrohen pasuri me vlerë 1,5 milionë euro
27/06/2019 17:04
Aksident i rëndë/ Humb jetën 18 vjeçari dhe plagosen 4 të tjerë
26/06/2019 07:04