Plagoset me armë i riu në Shkodër/ 34 vjeçari u dërgua në spital në Tiranë

04/01/2022 00:20

Plagoset me armë zjarri një i ri në Shkodër dhe dërgohet në spitalin e Tiranës për mjekim.

I plagosur mbeti 34-vjeçari Vinces Piroli, i cili banonte në Sanxhak të Kurbinit. Policia e Shkodrës dhe Lezhës ushtruan kontrolle për identifikimin e personave që mund të kenë dijeni për ngjarjen.

Gjithashtu u ngritën dhe pika kontrolli në të gjitha hyrje-dalje të qarkut Lezhë për të kapur autorin. Ende nuk dihet shkaku i kësaj plagosjeje.

Top Channel