Po drejtonin makinën pa leje drejtimi, policia arreston një 18 vjeçar dhe një 31 vjeçar
20/12/2019 08:37
Gjendet i vdekur pranë lokalit të tij 45 vjeçari (emri)
19/12/2019 08:33
“Pisa 2018”, Shqipëria humb shumë vende në arsim
16/12/2019 15:21
Datat e provimeve të maturës/ Në 10 ditë do jepen katër provime
16/12/2019 15:20
Me shqiptarët që nuk flasin shqip në Gjurmë Shqiptare/ Çfarë ka ndodhur me banorët e fshatit Besnik
14/12/2019 15:59
Për festa në Korçë/ Rezervimet janë bërë që gjatë muajit nëntor
14/12/2019 15:53
Tërmeti/ Policia nis aksion arrestimesh në Durrës
14/12/2019 05:43
Atentat ndaj dy të rinjve në Peqin/ Vritet një 23 vjeçar që sapo ishte kthyer nga emigrimi, plagoset shoku i tij
14/12/2019 01:22
Automjeti përplaset me pemën, vdes 17 vjeçari
14/12/2019 00:39
Fiks Fare/ Denoncoi abuzimet me fondet në inspektoriatin e punës, e pezullojnë nga puna
12/12/2019 20:40
Tërmeti rrit qiratë/ Në Tiranë gjithmonë e më pak shtëpi të lira
12/12/2019 14:55
Bën aksident me Zetor, humb jetën 70 vjeçari
10/12/2019 07:55
Fiks Fare/ Kavalishenca ku humbi jetën kryekomisari e pabanueshme që më 21 shtator!
09/12/2019 20:40
U vra apo vdiq Ismail Qemali? Sonte në “Gjurmë Shqiptare” në Top Channel
07/12/2019 15:42
Tiranë, shpërthim me lëndë plasëse në afërsi të një lokali
07/12/2019 00:51
Incest në familje, motra denoncon motrën dhe vëllanë
05/12/2019 10:46
Tajvan/ Tërmeti që shkaktoi 117 të vdekur dhe qindra të plagosur, nën pranga arkitektët dhe ndërtuesit e banesave
01/12/2019 12:05
Foto ngjethëse, çastet kur viktimat nxirren nga rrënojat
26/11/2019 19:58
Video/ Vijon operacioni i shpëtimit në Thumanë, ja pamjet
26/11/2019 07:13
Foto dhe Video/ Panik nga tërmeti, banorët braktisin shtëpitë
26/11/2019 05:57
Tërmeti me magnitutë 6.4 shkundi Shqipërinë, raportohet për dëme
26/11/2019 04:30