Dajtit i ulet dënimi; Burgimi i përjetshëm kthehet në 25 vite
08/02/2019 17:04
Fier, pezullohen mjekët e urgjencës. Hetim për vdekjen e një 43-vjeçari
08/02/2019 14:54
Humbi jetën e sulmuar nga qentë, banorët jetojnë mes frikës
08/02/2019 13:38
Fier, pezullohen mjekët. Kërkohet drejtësi për vdekjen e 43-vjeçarit
08/02/2019 10:03
Grabitet nën kërcënimin e armëve pika e karburantit në Novoselë
08/02/2019 09:54
Vlorë, ndërron jetë 14-vjeçari. Pritet autopsia
08/02/2019 09:11
Sulmohet nga qentë, ndërron jetë 64-vjeçarja nga Dyshniku
07/02/2019 19:14
Përfshihet nga flakët lokali pranë Bashkisë së Tiranës (Video)
07/02/2019 16:50
Ngjarja në Kavajë, reagon policia: Nëna dhe vajza, pranuan të bënin kallëzim me kushtin…
07/02/2019 15:51
Rrihte gruan dhe vajzën. Autori i vrasjes në Vlorë ishte dënuar edhe në 2017
07/02/2019 15:44
E mitura u kërcënua me vrasje. Tentoi vetëvrasjen pasi do e “shisnin” për lojëra interneti
07/02/2019 15:04
Tiranë, zjarr në një prej banesave sociale. S’ka të lënduar
07/02/2019 12:20
Korçë, 69-vjeçari tenton të vrasë policin
06/02/2019 19:24
Mbyti gruan pas sherrit. Në Vlorë, bashkëshorti dhunues tenton vetëvrasje
06/02/2019 16:40
Pranga për tenderat e drejtësisë. Arrestohet ish-Sekretarja e Përgjithshme dhe 12 ish-zyrtarë
06/02/2019 15:14
Pas grindjes me fqinjin, tenton të vrasë policët. Arrestohet 69-vjeçari
06/02/2019 14:40
Vlorë, qëllon për vdekje bashkëshorten, tenton të vetëvritet
06/02/2019 12:29
Arratiset kryetrafikanti. Operacioni “Rruga e gabuar” u dekonspirua
05/02/2019 15:02
Fier, kapen 3.000 euro të falsifikuara, arrestohen 4 persona
05/02/2019 11:35
Shkodër, dy të arrestuar për kanosje për dhënie pasurie
05/02/2019 10:12
Në kontakt me kabllot elektrike, 55-vjeçari përfundon në spital
05/02/2019 09:19