4.4 mln litra naftë kontrabandë, arrestohen 7 doganierë. Në kërkim biznesmeni Xhillari
05/12/2015 00:00
Drejtësia, apeli final i të huajve: Pa ketë reformë nuk ka shtet
04/12/2015 18:30
Grabitja e 3.8 milionë eurove, Prokuroria merr në pyetje 6 policët e arrestuar
04/12/2015 14:15
Vlorë, konfiskohen 128 000 metra katrorë tokë e përfituar me letra false
04/12/2015 13:55
Virusi që vjedh të dhënat, Shqipëria pjesë e operacionit të shkatërrimit të Dorkbot
04/12/2015 12:10
Sarandë, gjenden 32 kg tritol dhe 12 mijë fishekë
04/12/2015 11:20
Dy motra vdesin në aksident, plagosen rëndë dy të tjerë
04/12/2015 10:55
Grabitja e makinës “security”, arrestohen 6 punonjësit e policisë private
04/12/2015 09:10
Kamatvonesat, Çela: Lehtësi për pagesat. Gjatë dimrit nuk do të ketë kufizime
04/12/2015 00:35
Denoncim i “Fiks Fare”, Prençi dënohet me dy vite heqje lirie
04/12/2015 00:00
Tiranë, parandalohet krimi; arrestohen dy nxënës shkolle
04/12/2015 00:00
Marrëdhënie seksuale dhe trafikim të miturish, arrestohet në Lezhë autori i dyshuar
04/12/2015 00:00
Ligji për kthimin e pronave, Qato: 25% e pretendimeve qëndrojnë
04/12/2015 00:00
Britania e Madhe, me ambasador të ri në Shqipëri
04/12/2015 00:00
Punësimi zyrtar, 530 infermierë drejt Gjermanisë
04/12/2015 00:00
Dhuna në shkolla; nxënësit, prè e presioneve fizike e psikologjike
04/12/2015 00:00
Fushë-Krujë, aksidentohet për vdekje një 12-vjeçare
03/12/2015 20:55
Identifikohet autori i ekzekutimit të biznesmenit Arben Hasa
03/12/2015 20:40
“Lazarati” i vogël i Lushnjes, pas zbulimit të kanabisit nisin kontrollet
03/12/2015 16:25
59 vite burg grupit të trafikut të klandestinëve drejt SHBA
03/12/2015 16:15
Rrjeti rajonal i autostradave, Haxhinasto: Na duhen edhe 1.2 miliard euro
03/12/2015 16:05