TIRANË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën “Him Kolli”, ku dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja është shënuar në orën 20:15.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel