Video/ Nis shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës
21/08/2019 07:21
Në gjendje të rëndë psikologjike, 46 vjeçari i vë flakën banesës dhe mbyllet brenda
20/08/2019 00:32
Digjet një autobus në rrugën Tiranë-Elbasan, dyshohet se është i tifozëve të Partizanit
18/08/2019 23:24
Shuhet Thoma Kristo/ Profesori ishte njëri nga themeluesit e shërbimit të pediatrisë në Shqipëri
18/08/2019 20:32
Mbyllet restoranti i Kokëdhimës/ Verifikim aktivitetit, ndërsa pushuesit e huaj nuk mungojnë në plazh
18/08/2019 19:36
Pakujdesia e pushuesve, digjet 1ha pyll në Seman
18/08/2019 17:55
Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori
14/08/2019 12:45
Makina përplas motoçikletën, 2 të plagosur
13/08/2019 23:44
Aksident i 7-fishtë te “Komuna e Parisit”, devijohet trafiku
10/08/2019 14:02
Korruptoi gjyqtarin dhe i shpëtoi burgut, ekstradohet nga Anglia, Gentian Doda
10/08/2019 11:02
Vijon operacioni “Plazh i lirë”, procedohen penalisht 2 drejtorë pranë Bashkisë Lezhë
10/08/2019 09:53
Investigimi i Daily Mail: Vrasësi Gentian Doda hyri dy herë ilegalisht në Angli
10/08/2019 09:10
Lezhë, gjendet i mbytur një 54-vjeçar
10/08/2019 08:40
Përplasen dy motoçikleta, vdes 21 vjeçari
05/08/2019 23:49
Përplasen dy automjete, 5 të plagosur në Lushnje
04/08/2019 21:16
Të shtëna me armë në Vlorë, 3 të plagosur
04/08/2019 20:00
E zë korrenti, ndërron jetë në shtëpi 58-vjeçari
04/08/2019 18:15
Aksident i rëndë, drejtuesi i motoçikletës aksidentohet për vdekje
04/08/2019 15:35
Arrestohet një nga autorët e plagosjes së trefishtë në Elbasan
04/08/2019 12:47
Arrestimet për gjobëvënie/ Biznese dhe individë në shënjestër përmes kanosjes
04/08/2019 12:05
Basha nga Fushë-Arrëzi: Shqiptarët u bënë bashkë për ndryshim, opozita fituese e zgjedhjeve të lira kurdo që të bëhen
04/08/2019 11:22