U ekzekutuan nga gjermanët në 1944/ Përkujtohen heroinat, Bule Naipi dhe Persefoni Kokëdhima
18/07/2019 15:32
Ndotje në Zharrëz/ Albpetrol shkarkon mbetjet hidrokarbure pranë zonës së banimit
17/07/2019 16:32
Korçë dhe Elbasan/ Ministria e Arsimit zgjidh “hallet” e studentëve, pas interesimit të Fiksit
16/07/2019 20:40
Fiks Fare/ Shiste kumbulla buzë rrugës në këmbë, policia rrugore i bllokon makinën!
15/07/2019 20:40
Aludimi i Artan Hoxhës në Top Talk: Rama ka lejuar masivizimin e hashahit në 2016-ën
15/07/2019 17:25
Artan Hoxha në “Top Talk”: Shteti i kapitulluar përballë botës së krimit
15/07/2019 16:54
Milionat në Toyota/ Apeli i Krimeve të Rënda lë në burg Agim Cekën
15/07/2019 15:35
Bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes 63 vjeçari
14/07/2019 22:35
Bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes punonjësi i OSHEE
14/07/2019 21:06
Po kalonte rrugën, makina përplas këmbësorin
14/07/2019 20:54
Fier, makina përfshihet nga flakët
14/07/2019 18:35
Kërkonin favore seksuale dhe para përmes shantazhit, arrestohen
13/07/2019 13:41
Vodhi 280 milionë lekë, arrestohet bankieri i shpallur në kërkim
13/07/2019 13:01
“Lugina 2” arreston dy vëllezër, në kërkim i treti
13/07/2019 11:49
Ushtronte dhunë ndaj gruas, arrestohet edhe për armëmbajtje pa leje
13/07/2019 09:23
Makina përplaset me kamionin, 34 vjeçari në gjendje të rëndë
13/07/2019 05:50
Fiks Fare/ Qytetarit i thyejnë gishtërinjtë, Policia e Vlorës nuk i pranon kallëzimin: Ik zgjidhe vetë!
12/07/2019 20:40
Fiks Fare/ Skandali me matjen e audiencës, kompanitë fantazmë sfidojnë gjykatën!
11/07/2019 20:44
Nëna braktis vajzën e dhunuar, kërcënon Fiks Fare: Duam florinjtë
11/07/2019 20:30
Vajza që u abuzua nga babai/ Avokati: Komunikata e policisë e gabuar, të arrestohej edhe nëna
11/07/2019 19:41
Fiks Fare/ Degradimi spitaleve, mungon tetanosi, shiten në fshehtësi ato për përdorim spitalor
10/07/2019 20:45