“Top Talk”/ Ironizon Paloka: Rama, as sa Gattuso, që dështoi dhe u dorëhoq
31/05/2019 15:53
Grida Duma në “Top Talk”: Largimi i Ramës, fillimi i dialogut
30/05/2019 16:29
Rekomandimi i KE, Balla në “Top Talk”: Vjen me tre mesazhe
29/05/2019 16:31
Top Talk/Zheji intrigon: Po bëhen negociata të fshehta për zgjidhje politike
27/05/2019 15:49
Top Talk/Zheji: Rama, kryeministër ‘faturë’ e Ilir Metës.  Ai e solli në pushtet
27/05/2019 15:48
Top Talk/ Zheji, “ekstremist”: Basha humb gjithçka nëse ulet me Ramën
27/05/2019 15:46
Top Talk/Zheji: Korrespondenca politike Rama-Basha nuk është e sinqertë
27/05/2019 15:46
Top Talk/ Spaho sulmon Patozin, Bindja Demokratike paterica e Ramës
24/05/2019 16:35
Top Talk/ PD do të futet në zgjedhje të parakohshme nëse Rama pranon? Spaho: Jo
24/05/2019 16:01
Top Talk/Spaho flet për marrëveshjen e 2017: Edi Rama theu rregullat e lojës
24/05/2019 15:51
PD futet në zgjedhje, por ja si. Spaho flet në Top Talk
24/05/2019 15:46
Kastriot Islami, kryeministër i qeverisë tranzitore? Ja si përgjigjet ish-deputeti
23/05/2019 16:58
Salvador Kaçaj “di” shkakun e shtyrjes së zgjedhjeve lokale, e thotë në “Top Talk”
21/05/2019 15:57
Patozi në Top Talk: BD, jo parti e mëshirës. S’ka aleancë me PS dhe PD
20/05/2019 16:09
Astrit Patozi u përgjigjet akuzave të PD nga studio e “Top Talk”
20/05/2019 15:43
Top Talk/ Kreu i FBSH, Avni Ponari: Sporti sot është në të zezë
17/05/2019 15:56
Shkarkimi si ministër Drejtësie, “kokë turku” i marrëveshjes Rama-Meta? Ja çfarë thotë Manjani në “Top Talk”
16/05/2019 15:57
Frrok Çupi në “Top Talk”: Opozita kundër Europës dhe kundër Kombit
13/05/2019 16:36
Si mund të shmanget përplasja sociale për shkak të politikës? Duma jep përgjigjen në “Top Talk”
10/05/2019 17:39
Grida Duma në “Top Talk” për një vizion të ri opozicioni
10/05/2019 17:20
Top Talk/ Duma: Rama duhet të ikë për të shpëtuar institucionet
10/05/2019 16:33