Pop News
Fotot/ Zanat e përrallave mbërrijnë tek ne…zbuloni se si krijohen
“U bëre ti moj k***ë të refuzosh Mevlanin”/ Fjorela e thotë troç: Shumë njerëz më kanë fyer
“Si je me paratë ti se po del me vajzë me pretendime”/ Arjani nuk i kursen batutat për Fjorelën
Pop News
“Mos ia pranoje dhuratën nëse…”/ Ana replikon me Arjan Konomin: Dhuratën e pranon edhe mbreti…
Dhuratë në ‘Për’Puthen’/ Ana surprizohet nga djali i konsideruar si ‘armik’…
“Pse më shesh shtrembër”/ Sherri në “Për’Puthen”, flasin djemtë: Ja si është e vërteta               
Fotot/ Momentet më mahnitëse të zogjve ndërsa çajnë ajrin
Pop News
“Pashë dy gjela që ziheshin për një pulë”/ Reagon Ana: Kush është pula? E turpshme… Edhe Shqipja…
“Pse më sheh shtrembër”/ Sherr mes djemve në ‘Për’Puthen’…
Fotot/ Ja si do të dukej shtëpia e Simpsons nëse do të ishte reale
Momentet kur maçoku shoqërohet jashtë trenit të shpejtësisë së lartë pasi “kapet pa biletë” (video)
Pop News
Fotot/ Ky artist bashkon të kaluarën dhe të tashmen në piktura surrealiste
‘Rebel’ që pa lindur/ Skaneri nxjerr foton e pazakontë të foshnjes nga barku i nënës
“Ftesë në 5”/ Fituesi i “Big Brother” debaton ashpër me profesor Dragotin: Jo të gjithë kanë fatin e fëmijëve tuaj…
Fotot/ Elia Zaharia shfaqet e buzëqeshur me princ Lekën disa ditë pas lindjes së vajzës
Pop News
Fotot/ Amsterdami përdor fuqinë e luleve për rrugë më të sigurta
Parajsë në tokë/ Brenda shtëpisë shumëngjyrëshe të Bill e Hillary Clinton (Fotot)
“Ftesë në 5”/ Rikthehet Agim Poshka, një risi me këngën “Të kërkova një mbrëmje”…
Llojet e komplimenteve që më mirë të mos i bëni fare
Pop News
Fotot/ Beatrix Ramosaj: Ne e kemi fuqinë për të parandaluar COVID-in
Antoneta e shpreh hapur shqetësimin: Të rinjtë përdorin fjalë banale kur të komplimentojnë