Agron Llakaj zbulon detaje nga personazhi i tij në filmin “5 Herë Jo”: Më dhemb sepse janë prerë disa pjesë
07/12/2023 10:44
“Në kuadër të dashurisë” në SHBA/ Nesër shfaqet në SVA Theater dhe më 11 dhjetor në Davis Theater, në Chicago
06/12/2023 19:37
​ChatGPT dhe Oppenheimer kryesojnë faqet më të shikuara të Wikipedia në 2023, zbuloni të tjerat
06/12/2023 19:03
I publikuar në fund të vitit, filmi japonez shpallet filmi më i mirë aksion i 2023-shit
06/12/2023 18:17
“Në Kuadër të Dashurisë” vjen me disa shfaqje të reja në Zvicër!
05/12/2023 21:41
Publikohen datat e reja nga shfaqjet e filmit “Në Kuadër të Dashurisë” në Austri! Zbuloni më shumë…
05/12/2023 20:41
SHBA do të mirëpresë filmin “Në kuadër të Dashurisë” më 7 dhe 11 Dhjetor
05/12/2023 13:49
Filmi për Adem Jasharin, Milaim Zeka flet për herë të parë në “E Diell”
03/12/2023 22:50
Njihuni me 6 filmat më të mirë të Macaulay Culkin, aktorit të njohur të “Home Alone”!
03/12/2023 13:30
Premiera e “5 herë jo”/ Shfaqet në kinema më 13 dhjetor
03/12/2023 12:34
“5 Herë Jo”/ Trailer i fundit konfimon zyrtarisht datën e premierës së filmit!
01/12/2023 20:10
Filmi “Në Kuadër të Dashurisë” shfaqet nesër në Austri
30/11/2023 12:26
“5 Herë Jo”/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj në një film
29/11/2023 19:53
“Në Kuadër të Dashurisë” do të shfaqet edhe në këto qytete të tjera në Austri! Zbuloni datat e oraret përkatëse…
28/11/2023 18:38
Filmi shfaqet në Gjermani! “Në kuadër të dashurisë” në 14 qytete
25/11/2023 12:26
Ja se ku mund ta shihni filmin “Në kuadër të dashurisë” të gjithë ju që jetoni jashtë
24/11/2023 20:11
Shfaqet filmi në Kanada! “Në Kuadër Të Dashurisë” edhe për shqiptarët përtej oqeanit
20/11/2023 12:26
“Në Kuadër Të Dashurisë” vazhdon të kryesojë renditjen e filmave më të ndjekur në Cineplexx për të gjashtën javë radhazi!
20/11/2023 10:24
Premiera në Suedi! “Në kuadër të dashurisë” shfaqet sot në Stockholm, Goteborg dhe Malmo
17/11/2023 12:20
Sonte premiera në Itali! “Në kuadër të dashurisë” në Romë, Milano, Firenze, Bari dhe Torino
16/11/2023 12:38
Premiera e filmit në Selanik/ Shfaqet në një nga kinematë e qytetit grek “Në kuadër të dashurisë”
12/11/2023 13:02
”Në kuadër të dashurisë” vjen në Selanik, publiku pret me dashuri aktorët Zamira Kita dhe Roerd Toçe!
11/11/2023 20:14
“Olta dhe Luizi”, sukses në Londër/ Premiera e filmit “Në Kuadër të Dashurisë” në Angli
10/11/2023 15:34
“Në kuadër të dashurisë”, filmi i parë shqiptar që shfaqet në Podgoricë
10/11/2023 12:22
Top Albania Radio sjell albumin me të gjitha kolonat zanore të “Në kuadër të dashurisë”!
08/11/2023 19:09
Turne nëpër botë/ “Në kuadër të dashurisë” në Zvicër, Belgjikë, Angli, Kanada…
02/11/2023 12:30
“Në Kuadër të Dashurisë” në Mal të Zi/ Shqiptarët e Tuzit pritën me entuziazëm premierën e filmit
31/10/2023 13:02
“Në kuadër të xhirimeve”/ Të pathënat e filmit që theu rekordet, rrëfimet e aktorëve dhe prapaskenat në një dokumentar
29/10/2023 21:59
Historike! “Në kuadër të dashurisë” thyen çdo rekord në Shkup
26/10/2023 23:00
“Në kuadër të dashurisë” udhëton në Shkup, fansa të shumtë në premierën në Cineplexx!
26/10/2023 20:17