Gjatë spektaklit të finales së BBV3 mbrëmjen e djeshme, Ronaldo Sharka ka intervistuar banorët e BBV3.

Një ndër to ka qenë edhe Roza Lati e cila sapo doli nga ky edicion, shkoi në një udhëtim jashtë Shqipërisë. Ronaldo e ngacmoi duke i thënë se “ka marrë vesh që ka qenë me një mashkull”, ndërsa Roza e mohon duke u shprehur se ka qenë me një shoqe.

Ronaldo Sharka: Ne kemi disa informatorë në “E Diell” që ti ishte me një mashkull në një udhëtim.

Roza Lati: UOU ia keni bërë shumë qejfin Ritës me këtë informacion, shpresoj që të kënaqet. Unë isha me një shoqe, me Klaudian dhe fotot e Vienës do i postoj nga e hëna ose e marta. E di që ti, të gjithë bashkë me Ritën doni shumë që të isha me ndonjë mashkull, por më vjen keq që do ju zhgënjej sërish, jo.

Më tej Roza ka dhënë mendimin se kush do ishte fitues. Ajo u shpreh se nëse do e fitonte Egla “do hidhej nga ballkoni”.

Roza Lati: Imagjino ta fitojë Egla, do hidhem nga ballkoni, do i dal maunes para. Imagjino ta marrë Egla. Po edhe bën vaki, o Zot jo!

 

Top Channel