Ilnisa Agolli ka publikuar në rrjetet sociale foton e parë me Meriton Mjekiqin pas përfundimit të Big Brother Vip 3.

Gazetarja shihet e shtrirë në prehrin e partnerit të saj, teksa foton e shoqëron me një emoji zemër.

Kujtojmë se çifti u takua dhe  u njohën në Big Brother, aty ku dhe nisën romancën e tyre që vazhdon edhe jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 

Top Channel