Në një intervistë për “Big Brother Live nga Shtëpia” në Top Albania me Elona Duron dhe Jonida Aliçkollin që ishin prezentë në BBV3, Romeo Veshaj është pyetur se si do vazhdojë marrëdhënia e tij me Heidin jashtë.

Ai u shpreh se do donte dhe një bebe pasi të dilnin jashtë.

Elona: Do dilni jashtë shtëpisë, çfarë do bëni?

Romeo: Nuk ua them njëherë se çfarë do bëjmë, nuk kam plane, e kam qejf një bebe, do ma gëzonte zemrën një fëmijë, përveç dashurisë që kam për Heidin do e doja një fëmijë, kam kaluar disa etapa në jetë. Dua të gëzoj mamin, babin, dua t’i shoh me një nipçe ose mbesë në krahë, me personin e duhur në krahë është akoma më e bukur.

Jonida: A mendon se do ishe në finale edhe pa romancën me Heidin?

Romeo: Mendoj se po, kam pas debate të forta me gjithsecilin, Egla më ka lënduar më shumë, nuk di të ndalojë, po flas për familjen, njeriun e dashur që kam këtu afër, Heidin. Edhe Graciano ka kaluar limitet, Juli…

Top Channel