Romeo Veshaj ka treguar se para se të futej në BBV3 ka qenë i angazhuar me një serial i cili do tansmetohet në Top Channel.

Romeo tregon se ai do luajë krahë Elvana Gjatës dhe se e përshëndet.

Ledioni e ka emocionuar dhe surprizuar pa masë aktorin pasi së bashku me banorët e tjerë ka parë trilerin e këtij seriali i cili do transmetohet në vjeshtë të këtij viti.

Top Channel