Struber paralajmëron Inzaghi-n: Bëhu gati, dimë se si t’i krijojmë probleme Inter-it!

07/11/2023 19:30

Trajneri i Salzburg, Gerhard Struber ka paralajmëruar homologun e tij te Inter, Simone Inzaghi-n përpara ndeshjes së Champions League.

Në konferencën e dhënë për mediet në prag të këtij takimi, Struber theksoi se skuadra e tij di si t’I krijojë probleme “zikaltërve” të Italisë.

“Ne e dimë se si t’u krijojmë probleme zikaltërve. Do të jetë e rëndësishme të mos u jepet kohë dhe hapësirë ​​lojtarëve me cilësi, si Barella dhe Calhanoglu. Do të jetë e rëndësishme të shfrytëzojmë mbështetjen e tifozëve tanë”-deklaroi kreu i stolit të Red Bull Salzburg.

Top Channel