Gjirokastër/ Përfshihet nga flakët makina pranë tunelit të Skërficës

12/08/2023 10:41
Foto Ilustruese

Një makinë është përfshirë nga flakët këtë mëngjes në aksin rrugor “Ura e Kardhiqit – Delvinë”.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:55 në afërsi të tunelit të Skërficës.

Dyshohet se shkak është bërë një shkëndije elektrike. Automjeti tip “Benz” ka pësuar dëme materiale, ndërsa shoferi ka arritur të dalë në kohë dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Top Channel