Konflikt i armatosur mes vëllezërve në Korçë, arratisen nga vendngjarja

10/08/2023 21:20

Dy vëllezër janë konfliktuar me njëri-tjetrin këtë mbrëmje në Korçë.

Sherri është përshkallëzuar deri në përdorimin e armës së zjarrit, pasi njëri prej tyre ka qëlluar me armë në ajër.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 në lagjen numër 8 të qytetit juglindor. Banorët kanë telefonuar policinë, por dy vëllezërit janë arratisur nga vendngjarja.

Ata janë shpallur në kërkim dhe policia ka rrethuar zonën dhe vijon ndjekjen me qëllim kapjen e tyre.

Top Channel