Chelsea kërkon 25 mln euro, Milan gati të afrojë Pulisic

30/06/2023 08:22

Pas Loftus-Cheek, Milani shpreson të afrojë edhe Christian Pulisic nga Chelsea.

Sipas raportimeve të medieve italiane, pavarësisht ngadalësimit të negociatave midis “kuqezinjve” dhe “bluve” për shkak të hendekut mjaft të madh midis kërkesës (25 milionë euro) dhe ofertës (15 milionë), marrëveshja duket ende e destinuar të realizohet.

Milan është gati të forcohet dhe të shpenzojë një shifër të konsiderueshme te Pulisic, për të përforcuar skuadrën e Piolit./Supersport

Top Channel