Zyrtare/ Moreno rikthehet nga Arabia dhe merr drejtimin e skuadrës spanjolle

18/06/2023 09:13

Almeria ka bërë të publik emrin e trajnerit të ri të skuadrës për sezonin e ardhshëm.

Trajneri i skuadrës andaluziane, që i shpëtoi rrëzimit nga La Liga, do të jetë Vicente Moreno, ish-trajneri i Espanyolit.

Moreno rikthehet kështu nga nga aventura në Arabinl Saudite te Al-Shabab, për të marrë drejtimin e Almerias.

Top Channel