PSG surprizon me emrin e mundshëm për të pasuar Galtier, nuk është Nagelsmann

17/06/2023 12:20

Thiago Motta është favoriti kryesor për të pasuar Galtier në Paris.

Kështu raportojnë mediet franceze, pasi marrëveshja me Nagelsmann ka ngecur dhe nuk ka pasur pika të përbashkëta.

Thiago Motta ishte protagonisti i një sezoni të mirë në Serie A me Bologna, ndërsa është pranë rikthimit te PSG, pasi ai është një ish-lojtar i parizienëve./ SuperSport

Top Channel