Kërkohej nga Milan e PSG, sulmuesi i Chelsea-t nis bisedimet me Al-Nassr

17/06/2023 11:05

Në mesin e shumë lojtarëve që mund të transferohen në Arabinë Saudite, është edhe sulmuesi, që para pak muajsh kërkohej me ngulm nga Milan Paris Saint-Germain, Hakim Ziyech.

Sipas raportimeve nga mediet britanike, marokeni ka nisur negociatat me Al-Nassr, klubi ku luan Cristiano Ronaldo.

Ziyech ka shfaqur menjëherë interes kundrejt këtij propozomi dhe duket se ka nisur bisedimet për një kalim në Arabinë Saudite./SuperSport

Top Channel