Shpëtim Duro nuk do të jetë më trajner i Egnatias. Klubi rrogozhinas ka njoftuar përmes një postimi ndërprerjen e bashkëpunimit me 63-vjeçarin nga kryeqyteti.

Shpëtim Duro nisi aventurën e tij në 18 tetor të vitit të shkuar, duke e drejtuar ekipin në 10 ndeshje, e duke regjistruar 5 fitore, 2 barazime dhe 3 humbje.

Shkak i ndërprerjes së bashkëpunimit duket se ka qenë humbja me përmbysje 1-2 përballë Kukësit pasditen e djeshme në “Arena Egnatia”.

Top Channel