Flamurtari “gjen krahë” në Kosovë, prezanton dy futbollistë

27/01/2023 19:09

Flamurtari bën merkaton në Kosovë.

Klubi vlonjat është padyshim më aktivi në këtë merkato dimri, duke vijuar të zyrtarizojë futbollistë me synimin për t’u përforcuar dhe për t’u rikthyer në elitën e futbollit shqiptar.

Së fundi, Flamurtari ka prezantuar dy futbollistë krahu, që vijnë nga futbolli Kosovar dhe janë të rinj të talentuar e të gatshëm për të shpërthyer në futbollin shqiptar.

Top Channel