Va Gaal befason me propozimin “live”: Eja ta bëjmë në dhomën time!

23/11/2022 11:26

Louis van Gaal, trajneri i Holandës, pjesëmarrëse në Kupën e Botës “Katar 2022” i ka befasuar të gjithë me një propozim intim që i bëri bashkëshortes së tij teksa ishte duke i regjistruar nga kamerat.

Truus van Gaal (68 vjeçe) vendosi t’i bënte një vizitë bashkëshortit të saj Luis Van Gaal, ky i fundit iu afrua dhe i bëri një propozim që ka bërë xhiron e botës dhe është bërë viral.

Në një video të publikuar nga “De Telegraaf” Louis van Gaal (71 vjeç) i thotë partneres së tij: “Mund të vish në hotel? Në dhomën time, për të bërë seks”.

Duket qartë që Truus është kapur e papërgatitur nga ky propozim i Luisit, i cili me pas nuk e mban dot të qeshurën.

Top Channel