Rishfaqen problemet për kombëtaren shqiptare në prag të sfidës miqësore me Italinë.

Trajneri Reja ka probleme të mëdha me repartin e sulmit. I fundit që ka shfaqur probleme me të mbërritur në grumbullim ka treguar Armabdo Broja i cili ka dhimbje mesi dhe do të jetë në dyshim për ndeshjen me Italinë.

Në këtë situatë reparti i sulmit të mbetet i varfër vetëm me Ernest Muçin si rrjedhojë priten ftesa urgjente për sulmuesin e Tiranës, Redon Xhixhën dhe atë të Partizanit Cara, dy lojtarë të grumbulluar në miqësoret e fundit ndaj Arabisë Saudite dhe Katarit.

Top Channel