Leedsi shtang Liverpoolin në “Anfield”, por Salah kthen shpejt baraspeshën

29/10/2022 22:11

Dy gola pa u mbushur çerek ore lojë në ndeshjen e “Anfield” mes Liverpoolit dhe Leeds United në kuadër të javës së 13-të të Premier League-s.

Fillimisht shënuan miqtë me Rodrigon që në minutën e katër, duke i befasuar vendasit.

Kundërpërgjigjja e “The Reds” erdhi në minutën e 14-të me Mohamed Salah, pas një aksioni të gjatë të skuadrës së Jurgen Klop./ Super Sport

Top Channel