Miqësorja e parë në tokën turke, Tirana mat forcat me klubin gjeorgjian

15/06/2022 11:49

Tirana ndodhet në Turqi, ndërsa po zhvillon fazën përgatitore për ndeshjet e Champions League, me të parë që e ka më 5 korrik ndaj F91 Dudelange, për raundin e parë kualifikues.

Në një postim në rrjetet sociale, klubi kryeqytetas bën me dije se ky takim do të nisë në orën 15:30 me të Shqipërisë.

“Ditën e sotme në orën 16:30 (TRT)/15:30 (CET), ekipi do të zhvillojë një ndeshje miqësore me Dinamo Tiraspol Në përfundimin e kësaj ndeshje do të publikohen dhe momentet më pikante të këtij takimi.”-shkruhet në postimin e Tiranës./ Super Sport

Top Channel