Ardit Deliu lajmëron largimin nga Laçi, ja ku do transferohet mesfushori

06/06/2022 12:14

Ardit Deliu ka bërë me dije ditën e sotme se do të largohet nga Laçi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, mesfushori ka falenderuar klubin, shokët e skuadrës si dhe trajnerët më te cilët ka punuar.

Top Channel