Petrit Vasili paralajmëron rikthimin e Ilir Metës në LSI: I ka dyert e hapura

20/04/2022 18:59

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili tregoi në “Top Talk” mundësinë për rikthimin e Ilir Metës në LSI.

Lidhur me këtë çështje ai shprehet se dera është gjithmonë e hapur për Metën dhe pa të partia nuk do të ekzistonte.

“Dera e LSI është e hapur katër kanat për Ilir Metën është një krijesë që pa Ilir Metën nuk do të ekzistonte”, tha Vasili.

Top Channel