“Meta ka informacione se SPAK mund ta godasë”/ Ish-kryeprokurori Hajdari: Sulmet e kryetarit të Partisë së Lirisë, të ngjashme me ato të organizatave kriminale
18/04/2024 16:00
Eksperti i kriminalistikës tregon aplikacionin që “spiunon” policët rrugorë: Zbulon ku ndodhen radarët dhe patrullat në gjithë Shqipërinë dhe…  
10/04/2024 17:51
“Njihte drejtorin, hyri natën në Policinë e Shtetit dhe vodhi të dhëna”, Karamuço tregon kush ndërhyri në TIMS
10/04/2024 16:17
A do të jetë në listat e kandidatëve në zgjedhjet e 2025-ës? Si përgjigjet Tabaku në “Top Talk”
10/04/2024 09:37
Dakordësia PS-Rithemelim, Tabaku: Opozita fitoi të drejtën kushtetuese të mohuar! Përdorimi i institucioneve, më efektiv se djegia e flakadanëve në Kuvend
09/04/2024 16:05
“Po shiten nëpër shkolla 9-vjeçare”/ Gazetari Artan Hoxha ngre alarmin: Drogat sintetike po vrasin të rinjtë! Janë më të rrezikshme se kokaina
03/04/2024 18:04
“Zona problematike është Shkodra”, gazetari Artan Hoxha për kultivimin e kanabisit: Fuqia punëtore po ikën në Spanjë! Ata që dënohen…
03/04/2024 17:43
“Procesi gjyqësor, në cenim të Kodit Penal”/ Mediu: Po hetohem edhe si ushtarak, absurde që…
28/03/2024 19:56
“Edhe pse e kishin detyrim ligjor t’ia dispononin hetimit, provat në Kryeministri u fshinë”/ Gazetari në “Top Talk”: Ata nuk pranuan as të mblidheshin gëzhojat
12/03/2024 20:15
“SPAK të marrë kasetën e 21 Janarit, i rrezikohet jeta e atij që ka bërë përgjimin”, Artan Hoxha: Bisedat e gardistëve në një kanal sekret
12/03/2024 17:51
Çfarë do të ndodhë në Bashkinë e Himarës pas dënimit të Belerit?! Ish-kreu i KQZ tregon hapat dhe skenarët
07/03/2024 11:41
Shqipëria do prodhojë armë për Ukrainën, sa rrezikohemi nga Rusia? Flet Ngjela: Ata që e kanë marrë përsipër…
01/03/2024 21:40
Çfarë nuk u pa në samitin për Ukrainën në Tiranë? Zv.ministri Kadia: Dënohet agresioni rus, kërkesat e Vuçiç…
28/02/2024 23:44
Arrestimi i Denis Bajrit në Dubai/ Artan Hoxha jep detaje: Njeriu besnik i Behar Bajrit do të lirohet për 40 ditë
27/02/2024 19:05
Vendimi për “21 Janarin”/ Artan Hoxha: Çështjen duhet ta kishte në dorë SPAK, të hetonte Berishën dhe Bashën! Pse asnjë pale nuk i intereson e vërteta
27/02/2024 18:43
Kush e shkrepi armën, Hyseni apo Hygerta? Gazetarja: Do ia hedhin fajin njëri-tjetrit, pse nuk u arrestua nëna
26/02/2024 18:56
Vrasja e babait nga tre fëmijët! “Provat tregojnë se ekzekutori është Hyseni”, gazetari: Lëvizja e makinës ka qenë e dyshimtë, fija e flokut e gjetur…
26/02/2024 18:13
Maqedonia e Veriut me një president shqiptar? Zeka dhe Nesho zbulojnë prapaskenat
23/02/2024 18:00
PS “ndez motorët” për zgjedhjet 2025/ Blendi Klosi në “Top Talk”: Duam që anëtarët të jenë aktivë
22/02/2024 21:32
Amnistia rrezikon të mos marrë 84 votat? Nallbati: Opozita do të vazhdojë të njëjtin skenar, nëse parlamenti do të ishte në situatë normale…
21/02/2024 16:00
A do të mbyllet TikTok? Karamuço zbulon çfarë pritet të ndodhë: Platforma me më shumë përmbajtje kriminale në Shqipëri, në botë i pesti
21/02/2024 11:31
“Vetëflijohen në TikTok dy të mitur”, Karamuço tregon rastet: Të tjerët qeshnin dhe komentonin, ndërkohë ata humbën jetën
21/02/2024 10:51
“Pas pak kohësh, do të shihni pse erdhi Blinken”, Ngjela: Ja pse shmangu opozitën
17/02/2024 17:03
Të rinjtë deri në 21 vjeç nuk kanë dënim të përjetshëm! Gazetarja shpjegon pasojat e Kodit të ri Penal
09/02/2024 18:13
“Konspiracion për korrupsion”/ Gazetarja Hoxha: Do të dënohet kush ndikon në pavarësinë e gjykatës
09/02/2024 17:52
Gjyqtarja nën akuzë për kallëzim të rremë/ Gazetari: Këlliçi ka marrë edhe telefonata kërcënuese! Hetimi s’duhej bërë nga Prokuroria e Tiranës, ka konflikt interesi
07/02/2024 16:13
Ngjela do të rikthehet në politikë? Avokati në “Top Talk”: E kam një skemë, por…
02/02/2024 17:41
Bamir Topi në “Top Talk”: Shoh një PD zyrtare dhe gjashtë klone që… s’ka terapi që kuron të djathtën aktuale
01/02/2024 15:57
“Bashkim në PD ku secili të ruajë identitetin e tij”, Gjekmarkaj: Nëse nuk ndodh, grupi i Bardhit do gjejë formën për të përfaqësuar demokratët
29/01/2024 18:18
“Sistem me hile ky me qarqe”, Murrizi në Top Talk: Ky Kod Zgjedhor ka nevojë për dy nene
26/01/2024 16:07