Babai qëllon me grushte maniakun që tentoi të prekte të bijën 15-vjeçare në ashensor (VIDEO)

04/01/2022 15:24

Në pamje shihen momentet dramatike kur një baba sulmon me grushte një burrë pervers që tentoi “të kapte” me forcë të bijën e tij 15-vjeçare, në një ashensor në Rusi.

Video e kamerave të sigurisë tregon maniakun 27-vjeçar që përpiqet të puthë fëmijën në ashensorin e një pallati banimi në Surgut, në rajonin autonom Khanty-Mansi.

Video, e xhiruar mëngjesin e 2 janarit, tregon fillimisht burrin që i ngul sytë vajzës, para se t’i flasë e më pas të tentojë ta puthë e ta prekë.

Adoleshentja më pas arrin ta shtyjë burrin për ta larguar. Por fati donte që babai i saj të kishte qenë aty pranë dhe me pas afrohet në ashensor duke goditur me grusht të panjohurin pa paralajmërim, dhe më pas ta nxjerrë jashtë duke e kapur nga qafa.

Burri qe besohet se eshte babai i vajzes, duket që e godet përsëri maniakun edhe pasi e nxjerr në korridor, teksa video aty ndalon.

Mediat vendase thonin se i dyshuari ishte arrestuar më 3 janar.

Autoritetet thanë se po hetojnë pamjet dhe se do të ngrejë akuza për tentativë përdhunimi ndaj një minoreneje.

FOTO GALERI
2/6
Fati donte që babai i saj të kishte qenë aty pranë dhe me pas afrohet në ashensor duke goditur me grusht të panjohurin

Top Channel