Antonela Berisha nuk ka mundur të jetë pjesë e Fan Club këtë të dielë, pasi aktualisht ndodhet në Dubai.

Në një lidhje telefonike ajo ka treguar se nuk është zhgënjyer nga askush sepse nuk ka pritur nga askush.

“Realisht nuk kam pas naj pritshmëri nga dikush që të më zhgënjente, e kam shijuar pafund eksperiencën në Big Brother, nuk kam pritur nga askush dhe kam pasur një eksperiencë shumë të bukur”, tha Antonela.

 

Top Channel