Melissa Joan Hart ka rezultuar pozitive për Covid-19 pavarësisht se është vaksinuar. Aktorja 45-vjeçare ndau lajmin nëpërmjet një videoje në Instagram, duke thënë se mund të ishte infektuar nga një prej fëmijëve të saj.

Unë kam Covid-19. Jam vaksinuar dhe jam prekur nga virusi. Është shumë keq. Po më rëndon në gjoks, është e vështirë të marr frymë. Një nga fëmijët e mi, mendoj se e ka deri më tani. Po lutem që të tjerët të jenë mirë.”, tha aktorja.

 

 

 

FOTO GALERI
2/11

Top Channel