Marina Vjollca dhe Getoar Selimi së shpejti do të bëhen prindër!

Shfaqja e bjondes së ekranit gjithnjë e më rrallë në rrjetet sociale, i ka bërë fansat të mendojnë se ka ndryshime në jetën e saj.

Ajo që i shtoi dyshimet ishte postimi i saj në Instagram, ku Marina ka falenderuar Zotin duke mos zbuluar arsyen.

“Faleminderit Zot për gjithçka”, ka shkruar moderatorja shqiptare.

Burime për “Prive.al” kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës që pret moderatorja.

Sipas tyre, çifti do të bekohen me një vajzë dhe Marina aktualisht është në muajin e katërt të shtatzënisë.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel