Turizmi malor në Shqipëri/ Tashmë mund të organizoheni për çiklizëm në Bjeshkët e Kukësit

30/06/2021 09:42

Turizmi malor po zhvillohet me ritme të shpejta në vendin tonë.

Tashmë, pushuesit vendas dhe të huaj mund të planifikojnë pushimet e tyre në veri të vendit, me guidat e shumta turistike që iu ofrohen.

Së fundmi, janë krijuar kushtet për organizimin e çiklizmit në Bjeshkët e Kukësit.

Kryeministri, Edi Rama, ka publikuar një video promovuese në rrjetin social “Facebook”, ku shkruan se “Bjeshkët e Kukësit tashmë janë një atraksion edhe për të apasionuarit e çiklizmit malor”.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel