10 yjet që veshën fustane të vjetra dhe i lanë të gjithë pa fjalë (FOTO)

26/05/2020 11:25

Yjet bëjnë përgatitje me muaj të tërë para një eventi të rëndësishëm. Ato zgjedhin shtëpitë më të mëdha të botës për të dizenjuar fustanin e tyre.

Por, ndonjëherë mjafton një vështrim nga e kaluara për të zgjedhur veshjen e përsosur. Këtë e dëshmojnë edhe yjet e mëposhtme, të cilat kanë zgjedhur të veshin një model nga shekulli i kaluar dhe duken për mrekulli.

FOTO GALERI
3/9

Top Channel