Këngëtarët më të mirë britanikë dhe ata ndërkombëtarë por edhe modele të famshme janë mbledhur në një festë pas ceremonisë së Brit Awards

Ylli i Kardashians, Kendall dukej mahnitëse me veshjen e saj jeshile, ndërsa u largua nga festa për t’u rikthyer në hotelin e saj.
Fituesja e Love Island dhe ylli i West End Amber Davies pozuan për fotografët ashtu siç bëri edhe fituesi Leëis Capaldi.
Michelle Keegan ishte me humor pas festës ndërsa shkonte në shtëpi.

FOTO GALERI
1/20
Supermodel Kendall Jenner

Top Channel