Dashuri me shikim të parë/ Aktorët që u dashuruan në shesh xhirim

07/02/2020 17:57

Zakonisht, romancat mes kolegëve janë të ndaluara.

Menaxherët supozojnë se kjo do të ndikojë në moralin dhe do të rrisë tensionet në zyrë.

Po për personat e famshëm? Nëse detyra e tyre është të jenë të dashuruar dhe të shprehin dashuri me njëri-tjetrin, atëherë çfarë ndodh?

Këtu, ne po sjellim disa të famshëm që u takuan dhe u dashuruan – ndërsa ishin në punë!

Për disa lidhjet zgjatën për të tjerë jo! Fati!

FOTO GALERI
2/10
Alicia Vikander dhe Michael Fassbender

Top Channel