Nëse ke një shpirt aventure dhe je dashamirës i muzikës, këto shfaqje muzikore ekstreme janë fiks për ju.

Duke e çuar artin e muzikës në një nivel krejtësisht të ri, muzikantët nga e gjithë bota kanë dalë me një sërë idesh të “rrezikshme” për të bërë koncertet e tyre.

Shkoni galerinë më poshtë për të parë muzikantët që kanë arritur të “godasin” notat e duhura kur vjen puna te aventura …

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel